Sonda
Czy wróciłabyś/wróciłbyś do prania ręcznego lub "tarką"?
Produkt dnia
AKUMULATOR APS ROOMBA SE
AKUMULATOR APS ROOMBA SE
329,00 zł
szt.
RO iDress 500: 1500 IQ
RO iDress 500: 1500 IQ
67,91 zł
szt.
RO iDress 500: 21st Machinery
RO iDress 500: 21st Machinery
67,91 zł
szt.
RO iDress 500: 70's Orange
RO iDress 500: 70's Orange
67,91 zł
szt.
RO iDress 500: Africa Import
RO iDress 500: Africa Import
67,91 zł
szt.
RO iDress 500: Love
RO iDress 500: Love
67,91 zł
szt.
RO iDress 700: Colorful Mamba
RO iDress 700: Colorful Mamba
67,91 zł
szt.
RO iDress 500: Luxury Table
RO iDress 500: Luxury Table
67,91 zł
szt.
RO iDress 700: Supernova
RO iDress 700: Supernova
67,91 zł
szt.
RO iDress 700: TurboJET
RO iDress 700: TurboJET
67,91 zł
szt.
RO iDress 700: Plastic Geometry
RO iDress 700: Plastic Geometry
67,91 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Regulamin

Regulamin

 

Sposób realizacji zakupu:

Sklep internetowy www.irobotbydgoszcz.pl prowadzi sprzedaż towarów tylko za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia składa się poprzez system sklepu internetowego www.irobotbydgoszcz.pl , która ma link łączący na stronie www.witkowski-group.pl .

W ustalonych przypadkach, sprzedaż może przebiegać bezpośrednio z naszym przedstawicielem handlowym przy użyciu systemu ratalnego lub  gotówką.

Wszystkie ceny widniejące na witrynie sklepu  www.irobotbydgoszcz.pl są cenami brutto tj. zawierają podatek VAT(23%), podanymi w PLN lub EURO. Niektóre ceny są generowane automatycznie i mogą zmieniać się w zależności od kursów walut itp. Cena, obowiązująca w momencie złożenia zamówienia, jest wiążąca dla stron transakcji.

Zaraz po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mail z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Po potwierdzeniu oraz uiszczeniu płatności, Klient otrzymuje wiadomość z informacją o terminie realizacji zamówienia, o ile będzie on różny od terminu standardowego.

Klienci posiadający konto poczty elektronicznej są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, którego nie udało się potwierdzić.

Sposoby Płatności:

Za zakupy w sklepie uiszcza się opłatę za pomocą:

  • Przedpłaty  poprzez przelew bankowy lub bezpośrednią wpłatę na konto firmy i po wpływie należności nastepuje wysłanie towaru  
  • Przedpłata poprzez wpłatę w  Urzędzie Pocztowym i po otrzymaniu należności następuje wysłanie towaru  
  • Płatność za pobraniem - zapłata następuje przy odbiorze paczki od kuriera
  • Płatność za pomocą systemu ratalnego i po spełnieniu wszelkich wymogów banku i podpisaniu wniosku i otrzymaniu akceptacji i przelaniu środków przez bank nastepuje wysłanie towaru.
  • Płatność gotówką w salonie Naszej firmy lub Bezpośrednio u  Naszego Konsultanta.

Numer konta bankowego  na który nalezy dokonać płatności znajduje się w zakładce informacje o firmie, dodatkowo Numer konta bankowego  znajdować się będzie w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Koszty Przesyłki i Dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed oraz Podczas potwierdzenia  zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane. Oto warianty płatności :

Przesyłka kurierska ubezpieczona po wczesniejszym przelaniu pieniędzy : wg stawki podanej przy zamówieniu

Przesyła za pobraniem : wg stawki podanej przy zamówieniu

Dowóz po konsultacji bezposrednio do Klienta: wg stawki podanej przy zamówieniu

Odbiór osobisty w salonie firmy : BEZPŁATNY

 

Postanowienia Ogólne

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, czas oczekiwania może się wydłużyć. Klient jest informowany o tym fakcie pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Zamówiony towar będzie  dostarczony pocztą , kurierem lub odebrany bezpośrednio przez klienta w naszym salonie.

Kosztami dostawy obciążany jest kupujący.

Koszty dostawy zostaną uwzględnione w ostatecznej cenie towaru, po wybraniu przez Klienta sposobu dostawy.

Dowód zakupu, w postaci faktury VAT, jest zawsze dołączany do przesyłki.

W uzasadnionych przypadkach rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia. W razie konieczności sprowadzenia nietypowego produktu na indywidualne zamówienie możemy także zażądać zadatku poprzedzającej sprowadzenie towaru.

Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody.

Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, usuwania towarów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, bądź wprowadzania w nich zmian oraz chwilowych niedostępności strony internetowej.

Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie lub e-mailowo nie później niż 1 dzień od złożenia zamówienia. Klient nie może anulować zamówienia, jeśli przesyłka została już do niego wysłana.

Towary oznaczone w opisie jako sprowadzane na specjalne zamówienie, wymagają dłuższego czasu oczekiwania na przesyłkę. Czas ten zostanie określony przez sprzedawcę. Zamówienia towarów jako sprowadzanych specjalnie, po potwierdzeniu zamówienia u dystrybutora, nie mogą zostać cofnięte.

Wszystkie urządzenia lub towary (nie dotyczy materiałów eksploatacyjnych) objęte są min. 2 letnią gwarancją.. Sposób świadczenia gwarancji znajduje się w opisach urządzeń na oddzielnych dokumentach gwarancyjnych.

Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a firmą reprezentującą Witkowski-Group tj, Firmą Przedstawicielstwo Handlowe Tomasz Witkowski, z momentem wpłaty należności na konto sklepu. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

Zdjęcia prezentowane na stronie www.irobotbydgoszcz.pl  są objęte ochroną patentową i powielanie ich i rozpowszechnianie jest zabronione.Omawiane zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory widoczne na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl