Ambrogio Quad Elite - Robot do zadań specjalnych
Ambrogio Quad Elite - Robot do zadań specjalnych
Ambrogio, zautomatyzowana kosiarka wyprodukowana we Włoszech, dostępna na rynku od ponad dwudziestu lat, zaprojektowana i wyprodukowana przez Zucchetti Centro Sistemi (ZCS), wzbogaca swoją gamę produktów nowej generacji o QUAD Elite. Pierwszy model Off Road stworzony do zarządzania ekstremalnymi nachyleniami. ZCS, lider w dziedzinie robotyki ogrodniczej, innowacji i zaawansowanych technologii, nie zrezygnował z wielkiego startu, organizując wydarzenie online podczas którego zaprezentował swój najnowszy produkt.

Podczas prezentacji na żywo, dział robotyki ZCS we współpracy z dwoma międzynarodowymi partnerami głównymi , przedstawił swoim Klientom mediom i całemu światu robotyki ogrodniczej najnowszy dodatek do rodziny kosiarek zautomatyzowanych Ambrogio QUAD Elite, dostępny na rynku od wiosny 2021 roku.

„Ambrogio może pochwalić się najszerszą gamą produktów na rynku, która może zaspokoić wszelkie potrzeby każdego rodzaju terenów zielonych: małych i dużych, prostych, nierównych, płaskich lub pochyłych” - mówi Paolo Burali, dyrektor sprzedaży ZCS Robotics Division - „Nowy QUAD spełnia potrzeby tych, którzy mają nieregularne ogrody z bardzo istotnymi różnicami. Radzi sobie ze spadkami do 75%, z gwarantowaną dokładnością i regularnością cięcia trawy, zarówno na terenach pochyłych, jak i regularnych”. konkluduje Burali.

 

 

  

Odkryjmy razem cechy, które sprawiają, że Quad jest tak wyjątkowy:

Potężny - Optymalne zarządzanie nachyleniami do 75%:  dzięki napędowi na 4 koła kierownicy i podwójnemu akumulatorowi 10 Ah robot radzi sobie z ekstremalnie stromymi podjazdami i nierównościami oraz jest w stanie pracować wydajnie nawet na krawędzi spadzisty ogród (do 65%). Kompaktowe wymiary - tylko 53 cm z każdej strony - i kwadratowy kształt pozwalają robotowi być zwinnym i wydajnym na każdym rodzaju podłoża oraz łatwo poruszać się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Ponadto uchwyty umieszczone z 4 stron sprawiają, że jest bezpieczny i łatwy w transporcie.

Wysoka wydajność - napęd na 4 koła sterowe : robot posiada wysoki poziom wydajności dzięki silnikowi koła trakcyjnego dla każdego modułu sterującego, który umożliwia kierowanie w kierunku jazdy robota. QUAD Elite tnie w dowolnym kierunku, bez wykonywania ryzykownych manewrów na zboczach lub w pobliżu przewodu ograniczającego.

 

robotydo.pl_ambrogio_quad_elite_robotykoszące_bydgoszcz_sprzedaż_instalacja_serwis

 

Inteligentny - wykrywanie przeszkód za pomocą RADARU: inteligentne czujniki rozpoznające pozwalają robotowi na zdalne uczenie się i zapamiętywanie przeszkód w ogrodzie, bez konieczności definiowania obszaru za pomocą przewodu obwodowego.

Drzewa, kwietniki, krzesła i inne przedmioty znajdujące się na powierzchni koszenia zostaną rozpoznane przez radar zamontowany na QUADzie, który będzie ich unikać: wszystko to przekłada się na mniej wstrząsów (zachowanie zużycia robota), mniejsze koszty instalacji (mniej obszary, które mają być ograniczone przewodem ograniczającym) i większe bezpieczeństwo.

„QUAD jest w stanie pokryć powierzchnie do 3500 metrów kwadratowych, ale dzięki integracji systemu + InfinitySystem może obsłużyć znacznie więcej”, mówi Burali „QUAD jest również wyposażony, jak każdy inny model z linii NEXT, w zaawansowaną technologię na pokładzie : zaawansowane systemy nawigacji, ekran dotykowy, ZCS Connect (do zdalnej interakcji z robotem w dowolnym czasie i miejscu), kompatybilność z GPS i asystentami głosowymi (Smart Assistant). ”

 

robotydo.pl_ambrogio_quad_elite_robotykoszące_bydgoszcz_sprzedaż_instalacja_serwis

 

Dzięki swoim cechom konstrukcyjnym i technicznym (jakość materiałów, długie cykle pracy, czujniki itp.) QUAD łączy w sobie design i innowacje technologiczne ze świadomością ekologiczną.

W rzeczywistości Zucchetti Centro Sistemi od dawna realizuje strategię gospodarki o obiegu zamkniętym: efektywne wykorzystanie zasobów, poprzez tworzenie inteligentnych i zrównoważonych ekologicznie produktów o niskim wpływie na środowisko i energię. Asortyment Ambrogio należy do najdłużej istniejących na rynku: produkty, które można naprawiać, aktualizować, mają długi czas gwarancji i kwalifikowane usługi posprzedażowe.

Ambrogio to kosiarka zautomatyzowana stworzona przez specjalistów od robotów dla tych, którzy chcą mieć prawdziwego eksperta, który zajmie się swoim ogrodem.

 

robotydo.pl_ambrogio_quad_elite_robotykoszące_bydgoszcz_sprzedaż_instalacja_serwis

 

Robot Ambrogio Quad Elite znajdziesz w naszym sklepie. 

 

Ambrogio Quad Elite - Zobacz w naszym sklepie

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl